Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

ERP

Pertemps ERP to odnoszący sukcesy i ugruntowany oddział w grupie Pertemps Network, który koncentruje się na rekrutacji specjalistów ERP w regionie DACH, ale którego portfolio klientów rozciąga się też na sąsiednie kraje, takie jak Polska, Holandia i Dania.

Poprzez spersonalizowany proces, znajdujemy specjalistów z niszowym doświadczeniem.

Zawsze ściśle współpracujemy z naszymi klientami i zapewniamy wdrożenie szerokiej i niezrównanej gamy narzędzi rekrutacyjnych w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów.

Zarządzamy i wspieramy każdy aspekt procesu rekrutacji. Dla naszych klientów- pozyskujemy, weryfikujemy i prezentujemy profile kandydatów zgodnie z najwyższymi standardami. Dla kandydatów- angażujemy się w organizację rozmów kwalifikacyjnych i pomoc w przygotowaniach do każdej z nich, doradzamy jak negocjować wynagrodzenie i przetrwać proces składania wypowiedzenia. Wspieramy kandydatów przed i po tym jak rozpoczynają nową pracę, a klientom zapewniamy, że ich nowo zatrudnieni pracownicy są dobrze przygotowani do nowego stanowiska.
Oferując naszym klientom doświadczony, międzynarodowy zespół rekrutacyjny posługujący się ponad 15 językami, w Pertemps ERP wykorzystujemy każdy możliwy sposób, aby znaleźć kandydatów najwyższego kalibru.

Nasi klienci to zarówno małe, regionalne firmy, jak i wielkie międzynarodowe organizacje; klienci końcowi oraz firmy konsultingowe.
Biorąc pod uwagę to jak trudno jest znaleźć specjalistów z niszowym doświadczeniem, rekrutacja w świecie ERP może być czasochłonna i kosztowna. Pozwól nam być Twoim partnerem. Pomożemy przede wszystkim znaleźć najlepszych kandydatów, minimalizując przy tym wszelkie zakłócenia w Twojej działalności, i co równie ważne, utrzymując koszty rekrutacji na minimalnym poziomie.

Co mówią o nas nasi klienci

Szukaj swojej następnej pracy

Wszystkie nasze oferty pracy regularnie pojawiają się na naszej stronie internetowej, chociaż zdarza się, ze pracujemy nad rekrutacjami poufnymi, które nie mogą być publikowane. Zapoznaj się z naszymi ofertami, aby zrozumieć typ ról, na które rekrutujemy. Jeśli na naszej stronie nie znajdziesz idealnie pasującej oferty, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy znaleźć pozycję dla Ciebie!

Szukaj pracy