Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

Nasz zespół

Monika Posvancova

Business Manager


Specjalizacja: Rekrutacja w obszarze SAP

Obszar geograficzny: Baden-Wuerttemberg, Rheinland-Pfalz, Saarland

Numer telefonu: +44 (0) 2920 020 659

Biografia

Monika dołączyła do Pertemps Network Group (wcześniej Makoto ERP) w 2010 roku. Zaczynała jako Junior Recruiter i była odpowiedzialna za rekrutacje stałe w Czechach, na Węgrzech i Słowacji, koncentrując się na obszarze SAP. Monice bardzo szybko udało się zbudować bazę klientów i kandydatów od podstaw i ugruntować swoją pozycję na tych rynkach.

Monika chciała zbadać kolejne rynki i poszerzyć swoje umiejętności i w 2012 roku zdecydowała się budować relacje z klientami i kandydatami w Niemczech i Szwajcarii. Od tego czasu z powodzeniem współpracowała z firmami i kandydatami SAP w tych krajach i rozwinęła się na stanowisko Senior Recruitera i Team Leadera. W styczniu 2022 roku Monika awansowała na stanowisko Business Managera.

Monika stara się wywierać pozytywny wpływ na życie i karierę swoich kandydatów oraz upewniać się, że jej klienci zawsze otrzymują świetnych nowych pracowników i dodatki do swojego zespołu. Jednym z jej ulubionych mott jest: "Jakość oznacza robienie tego dobrze, gdy nikt nie patrzy".

Lubi pracować z ludźmi z różnych krajów, pracując w wielokulturowym zespole. Sama mówi po słowacku i węgiersku oraz płynnie po angielsku.

Monika jest zapracowaną mamą dwóch wspaniałych córek, a w wolnym czasie lubi odwiedzać i odkrywać nowe miejsca w Walii i Anglii wraz z rodziną.