Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

Nasz zespół

Ewelina Kwinta

Operations Manager


Numer telefonu: +44 (0) 2920 020 657

Biografia

Ewelina dołączyła do Pertemps ERP jako jej pierwsza praca biurowa po ukończeniu studiów matematycznych. Początkowo pracowała jako konsultant ds. zasobów, ciesząc się wyzwaniem znalezienia jednego kandydata na najbardziej niszowe stanowiska, jakie mogła znaleźć.

Przez cały czas pracy w firmie Ewelina coraz bardziej angażowała się w pracę administracyjną: Kiedy biuro w Londynie zostało zamknięte, z powodzeniem przeniosła całą administrację z Londynu do Cardiff, nauczyła się zgodności z przepisami i listy płac, a teraz jest odpowiedzialna za cotygodniowe wypłaty dla wszystkich kontrahentów Pertemps.

W 2014 r. awansowała na stanowisko kierownika ds. administracji i zajmuje się nie tylko zwykłymi zadaniami administracyjnymi, ale także coraz częściej powierza jej się zadania kierownicze, takie jak sporządzanie prognoz i znajdowanie rozwiązań dla wszelkiego rodzaju problemów pojawiających się w Pertemps. W 2019 roku awansowała na stanowisko Operations Managera i obecnie zarządza własnym zespołem oraz opiekuje się 2 innymi oddziałami.

Ewelina jest wszechstronna i bardzo szybko uczy się nowych rzeczy, ale przede wszystkim potrafi myśleć nieszablonowo, rozwiązując problemy na swój własny, unikalny sposób. Lubi wyzwania związane z problemami, których nikt inny nie jest w stanie rozwiązać i nie podda się, dopóki ich nie rozwiąże. Wsparcie IT, płace i zgodność z przepisami, szkolenie nowych pracowników i po prostu utrzymywanie wszystkich w biurze w zdrowiu, gdy WIFI ponownie wyrzuciło wszystkich z systemu, Ewelina jest rozwiązaniem na wszystko.

W wolnym czasie lubi spacerować ze swoim psem Mario i Coco, układać puzzle i czytać książki.