Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

Poznaj nasz zespół

Christian Nehls

Sales Director


Specjalizacja: Rekrutacja w obszarze SAP (oraz ogólnie IT)

Obszar geograficzny: Niemcy oraz Szwajcaria

Numer telefonu: +44 (0) 2920 020 647

Biografia

Christian ma ponad 10-letnie doświadczenie w rekrutacji, przechodząc od konsultanta ds. zasobów, przez sprzedaż, awansując na starszego sprzedawcę, a obecnie na dyrektora sprzedaży firmy. Christian wywodzi się ze zróżnicowanego środowiska zawodowego, pracował na poprzednich stanowiskach sprzedażowych, pracował jako funkcjonariusz policji w południowej Walii, ale przede wszystkim zajmował się marketingiem cyfrowym. Doświadczenie Christiana w marketingu obejmuje stanowiska w rządzie walijskim, w sektorze charytatywnym i w sektorze szkolnictwa wyższego.

Nie boi się uczyć, Christian był także dojrzałym studentem, który ukończył studia licencjackie z marketingu strategicznego w 2013 roku. Christian mówi zarówno po angielsku, jak i po niemiecku. Dzięki swojemu niemieckiemu pochodzeniu rodzinnemu (Hamburg, Hanower), Christian jest dobrze przygotowany do obsługi portfela klientów Pertemps SAP/ERP w regionie DACH.

Christian odniósł znaczący sukces, odkąd powrócił do Pertemps po krótkiej przerwie w pracy w firmie, wielokrotnie zdobywając krajowe nagrody w dziedzinie rekrutacji jako najlepszy rozliczający/rekruter firmy, a także posiadając kilka rekordów firmy.

Pełen pasji, ciężko pracujący i prawdziwie lojalny wobec swoich klientów i kolegów, Christian lubi pomagać innym w swoich zespołach, a także upewniać się, że jego klienci są zadowoleni z usług, które otrzymują od Pertemps.

Poza pracą, Christian ma kilka hobby, w tym podróże i zapewnia, że spotyka się z klientami na poziomie osobistym w Niemczech i Szwajcarii, kiedy tylko jest to możliwe. Ostatnio odwiedził Amerykę Północną i Środkową, a także większość Europy i mieszkał w Nowej Zelandii! Inne pasje Christiana obejmują hokej na lodzie i piłkę nożną, jedzenie i bycie tak aktywnym (i konkurencyjnym), jak tylko może, w tym regularne bieganie i granie w piłkę nożną.