Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

Poznaj nasz zespół

Anna Jenkins

Business Manager


Specjalizacja: Rekrutacja w obszarze IT

Obszar geograficzny: Polska oraz Niemcy

Numer telefonu: +44 (0) 2920 020 652

Biografia

Anna zaczęła pracę w firmie (wtedy Makoto ERP), w lutym 2010 roku, mając na celu rozwiniecie polskiego rynku rekrutacji specjalistów SAP. Bez wcześniejszego doświadczenia w branży, musiała bardzo ciężko pracować, aby poradzić sobie z wzlotami i upadkami życia rekrutera, ale stopniowo stała się ekspertem zarówno dla lokalnych klientów jak i dla kandydatów, pomagając wielu specjalistom znaleźć zatrudnienie w wewnętrznych zespołach lub na projektach.

W 2012 Anna postanowiła rozszerzyć portfolio biznesowe i spróbować szczęścia na rynku niemieckim i szwajcarskim. Nadal pozostaje jednak obecna na polskim rynku, ponieważ wie, że jej stali klienci wciąż polegają na jej pomocy. Anna nie ogranicza się co do rodzaju ról, nad którymi pracuje. Wierzy, że branża ciągle się zmienia, dlatego prowadzi nie tylko rekrutacje SAP, ale z powodzeniem wspiera swoich klientów w wyszukiwaniu specjalistów w różnych technologiach, takich jak: Java,.net, hybris, Business Objects itp.

Z biegiem lat Anna zgromadziła bogatą wiedzę na temat trendów branżowych, technologii, i przede wszystkim ludzi. Jako że miała szczęście współpracować z profesjonalistami o różnych narodowościach i pochodzącymi z różnych środowisk kulturowych, uważa, że poczucie, że zmienia się czyjeś życie pomagając im w zdobyciu wymarzonej pracy, jest równie satysfakcjonujące, niezależnie skąd pochodzą.

Kiedy nie ma jej w biurze, Anna lubi czytać książki, jeść halloumi (jej ostatnia kulinarna obsesja) lub chodzić na zakupy- jej zdaniem to najlepszy trening kardio!