Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

Nasz zespół

Monika Posvancova

Kierownik Regionalny


Specjalizacja: Rekrutacja w obszarze SAP

Obszar geograficzny: Baden-Wuerttemberg, Rheinland-Pfalz, Saarland

Numer telefonu: +44 (0) 2920 020 659

Biografia

Monika dołączyła do Pertemps Network (jeszcze wtedy Makoto ERP) w 2010 roku. Rozpoczynała na stanowisku Młodszego Konsultanta prowadząc rekrutacje etatowe na stanowiska SAP dla klientów w Czechach, na Węgrzech i na Słowacji. Monika bardzo szybko stworzyła swoją własną bazę lokalnych klientów i kandydatów i ugruntowała swoją pozycję na tych rynkach.

Monika chciała spróbować swoich sil na kolejnych rynkach i poszerzać swoje umiejętności. W związku z tym w 2012 roku zdecydowała się zmianę i ekspansję do Niemiec i Szwajcarii. Od tamtego czasu z sukcesem współpracuje z firmami i kandydatami SAP w obu krajach, awansując przy tym na stanowiska Konsultanta Seniora i później Lidera zespołu.

Kwiecień 2016 roku przyniósł Monice kolejny awans, tym razem na stanowisko Kierownika Regionalnego. Obecnie Monika zarządza zespołem konsultantów ds. rekrutacji i resourcerow, dbając o to, aby zapewniali wysoki standard usług.

Monika zawsze stara się pozytywnie wpłynąć na życie i karierę swoich kandydatów i tym samym upewnić się, że jej klienci zyskują jak najlepszych nowych pracowników do swoich zespołów. Jedną z jej ulubionych dewiz jest:, “Jakość oznacza robienie czegoś dobrze, gdy nikt nie patrzy".

Monika jest w swoim żywiole pracując w wielokulturowym zespole. Sama mówi płynnie po angielsku, a jej językami ojczystymi są słowacki i węgierski.

W wolnym czasie Monika lubi zwiedzać zamki oraz wraz z mężem poznawać piękno Walii oraz Anglii. Jest wielką fanką stylu „shabby chic”, jej hobby to samodzielne tworzenie domowych pamiątek i prezentów dla przyjaciół i rodziny.