Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

Poznaj nasz zespół

Gabriela Schlosserova

Starszy konsultant ds. rekrutacji


Specjalizacja: Rekrutacja w obszarze SAP

Obszar geograficzny: Niemcy oraz Szwajcaria

Numer telefonu: +44 (0) 2920 020 603

Biografia

Gabriela pracuje w rekrutacji IT od września 2016. Specjalizuje się w rekrutacji specjalistów SAP, ze szczególnym uwzględnieniem krajów niemieckojęzycznych. Gabriela posiada tytuł magistra w zakresie tłumaczeń z uniwersytetu na Słowacji, mówi płynnie po angielsku, niemiecku, słowacku i czesku, a oprócz tego uczy się hiszpańskiego i polskiego!

Gabriela dołączyła do zespołu Pertemps Network Group we wrześniu 2016 jako resourcer, a w październiku 2017 roku awansowała na stanowisko konsultanta ds. rekrutacji. Niezawodna, profesjonalna i ciężko pracująca Gabriela pomogła wielu konsultantom SAP podjąć nowy krok w karierze, zawsze z uśmiechem na twarzy. Gabriela uwielbia swoją pracę i ciągłe wyzwania; jest bardzo zaangażowana i chętnie pracuje do późnych godzin! Od października koncentruje się na rozwijaniu własnej marki w Niemczech i Szwajcarii i jest bardzo zmotywowana do budowania swojego portfolio klientów.

W wolnym czasie Gabriela lubi podróże, psy i pieczenie. Często przynosi do biura domowe ciasta, które zawsze bardzo smakują jej koleżankom i kolegom.