Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

Nasz zespół

Ewelina Kwinta

Kierownik operacyjny


Numer telefonu: +44 (0) 2920 020 657

Biografia

Praca w Pertemps ERP była dla Eweliny pierwszą pracą biurową po ukończeniu studiów matematycznych. Zatrudniona początkowo jako resourcer, koncentrowała się na wyszukiwaniu kandydatów z najbardziej niszowym doświadczeniem.


Z biegiem czasu Ewelina przeniosła się coraz bardziej w kierunku zadań administracyjnych; przełomowym momentem było zamknięcie biura w Londynie, wtedy to Ewelina z powodzeniem przeniosła całą administrację z Londynu do Cardiff, wdrożyła się w tajniki rozliczania płac oraz przepisów prawnych i od tamtej pory na jej barkach spoczywają miedzy innymi tygodniowe rozliczenia faktur dla wszystkich kontraktów Pertemps ERP.


W 2014 roku Ewelina awansowała na stanowisko Menedżer Administracji i oprócz swoich typowych zadań, jest też odpowiedzialna za przygotowanie skomplikowanych prognoz finansowych i rozwiązanie wszystkich problemów pojawiających się w firmie Network EMEA.


Ewelina jest wszechstronna i szybko się uczy, ale przede wszystkim świetnie radzi sobie z nieszablonowym rozwiązywaniem problemów. Bez wahania podejmuje się wyzwań, których nikt inny nie jest w stanie zrozumieć, i nie poddaje się, dopóki ich nie rozgryzie. Ewelina to pierwsza linia wsparcia IT, ekspert od płac i przepisów prawnych oraz trener nowych pracowników w jednym!


W wolnym czasie Ewelina lubi spacery ze swoim psem Marianem, puzzle oraz wizyty w lokalnym supermarkecie lub piekarni, zwykle tylko po to by przynieść lunch dla całego zespołu.