Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

Poznaj nasz zespół

Christian Nehls

Zastępca Dyrektora


Specjalizacja: Rekrutacja w obszarze SAP (oraz ogólnie IT)

Obszar geograficzny: Niemcy oraz Szwajcaria

Numer telefonu: +44 (0) 2920 020 647

Biografia

Christian ma ponad trzyletnie doświadczenie w rekrutacji, zaczynając jako resourcer awansował na stanowisko konsultanta ds. rekrutacji i obecnie pełni funkcję kierownika regionalnego. Christian pochodzi z branży marketingu cyfrowego, ale zdobywał doświadczenie w różnorodnych środowiskach zawodowych, pracował, jako konsultant ds. sprzedaży, a nawet policjant. Swoje doświadczenie w marketingu pogłębiał pracując dla Walijskiego Rządu, w sektorze charytatywnym oraz w szkolnictwie wyższym.

Nie bojąc się uczyć, Christian został dojrzałym studentem i w 2013 z wyróżnieniem ukończył studia licencjackie w dziedzinie Strategic Marketing. Christian mówi zarówno po angielsku, jak i po niemiecku na poziomie ojczystym, jednocześnie dobrze rozumie język hiszpański. Jego rodzina pochodzi z Niemiec (Hamburg, Hannover), dzięki czemu sam dobrze zna tą kulturę, co pomaga mu we współpracy z klientami w regionie DACH.

Po powrocie do Pertemps po krótkiej przerwie Christian odniósł znaczący sukces, został mianowany Konsultantem Roku 2016 i zamierza obronić ten tytuł w 2017.

Pełen pasji, pracowity i lojalny wobec swoich klientów i współpracowników, Christian chętnie pomaga każdemu w zespole, i dba o to by klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z usług, które otrzymują od Pertemps.

Poza pracą Christian ma wiele zainteresowań, w tym podróże. Stara się jak najczęściej odwiedzać swoich klientów w Niemczech oraz Szwajcarii osobiście. Niedawno miał też okazję być w Ameryce Północnej i Środkowej, do tej pory zwiedził już większość Europy i mieszkał nawet w Nowej Zelandii! Do innych pasji Christiana należą hokej na lodzie, piłka nożna, dobre jedzenie i aktywny styl życia, który podtrzymuje regularne biegając i grając w piłkę nożną.