Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na Twoim komputerze.
Zgadzam się

Poznaj nasz zespół

Teresa Aref

Starszy konsultant ds. rekrutacji


Specjalizacja: Rekrutacja w obszarze SAP oraz IT

Obszar geograficzny: Niemcy, Szwajcaria oraz Polska

Numer telefonu: +44 (0) 2920 020 654

Biografia

Po przeprowadzce z Polski do Walii, Teresa znalazła swoje miejsce w Network EMEA w maju 2015. Po ponad dwóch latach pracy jako młodszy rekruter w branży badań klinicznych w firmach Kenexa i IBM w Krakowie, naturalne było dla niej kontynuowanie w podobnej roli. Dzięki biegłości w języku niemieckim, Teresa bez problemu nawiązuje kontakty ze specjalistami w regionie DACH i często porusza niebo i ziemię, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Teresa lubi słuchać swoich kandydatów, aby nieustannie poszerzać swoją wiedzę na temat rynku SAP i jego specyfiki. Jej codziennym celem jest dopasowanie najlepszej oferty do potrzeb, ambicji i osobistej sytuacji specjalistów SAP szukających przełomu w karierze. Teresa ściśle współpracuje z konsultantami ds. rekrutacji wspierając wiele różnych projektów jednocześnie.

Teresa ma tytuł magistra w dziedzinie English Language and Literature, mówi również całkiem dobrze po francusku. Teresa jest jedyna w swoim rodzaju, jednym żartem potrafi rozweselić całe biuro!